Bu web sitesi Anadolu Eğitim Sosyal Yardım Vakfı Sağlık Tesisleri İktisadi İşletmesi’nce işletilen Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi tarafından hazırlanmış olup her türlü hakkı saklıdır.  

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan bilgi, yorum, görüntü, doküman, fotoğraf, ses kaydı, video, görüş v.b. şeyler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Reklam, teşhis, tanı, tedavi, yönlendirme ve ticari bir amacı bulunmamaktadır. İçerikte yer verilenler profesyonel tıbbi bakım yerine geçmemektedir, tıbbi tavsiye ve hizmetler içermemektedir. Bir sağlık sorununuz varsa veya böyle bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız mutlaka hekiminize danışmanız gerekmektedir. Bu konudaki her türlü karar ve sorumluluk web sitesini ziyaret eden kişilere aittir.

Web sitesini ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Sitede yer alan içerik ve e-uygulamalar nedeniyle hiç bir kişi ve/veya kuruluşa karşı taahhütte bulunulmamaktadır.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) her hangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü veya dolaylı olarak sorumlu ve yükümlü olmayacaktır.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, internet sitesinde yer alan bilgilerin doğru, mevcut ve gerçek durumu yansıtması için her türlü özen ve gayreti göstermektedir. Ancak buna rağmen e-uygulamalar veya site içeriğinde yer alan yazım hatası, eksikliği, güncellemede gecikme, muhtemel bir yanlışlık veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar nedeniyle sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Sitede yer alan içerik ve uygulamaların önceden haber verilmeksizin güncellenmesi, düzenlenmesi, değiştirilmesi, kaldırılması gibi işlemlerin yapılması hakkı ve yetkisi yalnızca Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’ne aittir.

Sitede yer alan içeriğin (bilgi, doküman, fotoğraf, ses kaydı, görüntü, video v.s.) Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilmesi, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması veya kullandırılması v.b. faaliyetler yasaktır. Bu konudaki tüm haklar saklıdır.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi bu internet sitesinin kullanıcılarına, ilgilerini çekebilecek başka internet sitelerine üst bağlantılar kurarak bu sitelere erişim sağlayabilir. Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi bu internet sitelerinden erişilebilecek her hangi bir bilgiye dair bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere hiçbir beyanat veya güvence sunmamaktadır. Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, başka bir internet sitesine üst bağlantı içerirken bu sitelerde belirtilen görüş veya düşüncelere ilişkin hiçbir onayda da bulunmamaktadır. Bu web sitesi üzerinden başka sitelere yapılacak bağlantılar nedeniyle oluşabilecek zararlardan Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi sorumlu olmayacaktır.

Web sitesine üye olan kullanıcılara mahsus e-hizmetlerden faydalanan ziyaretçilerin, siteye üye girişi için kullandıkları kullanıcı adlarını ve/veya şifrelerini hiç kimseyle paylaşmaması, bu bilgilerin gizli ve kişisel nitelikte olması nedeniyle üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasına engel olacak şekilde gerekli gizliliği ve özeni göstermeleri zorunludur. Aksi halde meydana gelebilecek her türlü zarardan dolayı sorumluk kullanıcılara aittir.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, bildirilen kişisel bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve bu bilgilerin gizli kalması konusunda gereken özeni gösterecektir.

Türkiye de hiçbir ikametgâhı, merkezi veya yasal temsilcisi bulunmayan, ABD merkezli bir sınırlı sorumlu şirket olan John Hopkins Medicine İnternational, LLC, Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’ne sınırlı nitelikte bir takım teknik–idari, danışma ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. JHI, Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’nin sahibi veya işletmecisi değildir ve Anadolu Sağlık Merkezi’ne hiçbir hekim, hemşire veya başkaca bir sağlık hizmeti tedarik etmemektedir.

Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Sağlık Tesisleri İktisadi İşletmesi, Vakıflar Kanunu’nun 26/1 maddesine göre tesis edilmiş bir vakıf iktisadi işletmesidir.

Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Sağlık Tesisleri İktisadi İşletmesi

Adres : Umut Sokak No:12 İçerenköy 34752 İstanbul

Ticaret Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu - 443515